Vyhledávání

Kontakt

Psychoterapie a alternativní léčení
Hana Kušková
IČO: 66491070
Poradna
Radlická 99
Praha 5-Radlice

608 976 268

h.kuskova@gmail.com

Zasvěcení do Reiki

Přihlášky a další  informace na mob.:  608 976 268

Reiki

05.11.2014 11:05

Reiki

Pracuji s Usuiho systémem přírodního léčení. Reiki je univerzální léčivá síla a pomocí této síly lze léčit nekonečné množství nemocí včetně tak závažných věcí jako je rakovina a další, dle tradiční medicíny, tzv. neléčitelné choroby. Pokud se zamyslíme nad tím co je vlastně nemoc musíme si uvědomit, že jde jednoduše o nerovnováhu energií. Jestliže toto přírodní léčení je prokazatelně schopno uvádět stavy nerovnováhy do rovnováhy, lze uvěřit i tomu, že je možno touto metodou vyléčit téměř vše.

Léčím po dohodě přímo i na dálku a používám tuto metodu vždy i v rámci kineziologie a psychoterapie.

V případě, že budete chtít tuto neobyčejně jemnou a přitom tak silnou léčivou sílu předávat sami sobě pak i toto je možné. Potřebujete k tomu pouze zasvěcení od vyškoleného Mistra Reiki. Po zasvěcení bude tato energie proudit i Vašima rukama a Vy tak budete moci pomáhat jak sami sobě, tak i druhým.

Zasvěcuji do všech stupňů reiki, tedy až po Mistrovský stupeň.

Zasvěcení do 1. stupně reiki obsahuje čtyři zasvěcení odehrávající se během dvou dnů (víkend). Zasvěcuji ve skupině 5-6 lidí, zasvěcení provádím postupně u každého zvlášť. Cena je 2.500,- Kč.

Zasvěcení do 2. stupně reiki obsahuje výklad a předání symbolů, zasvěcení. Cena je 5.000,- Kč. Doba trvání cca 2-3 hodiny.

Zasvěcení do 3. stupně reiki obsahuje výklad, předání „Já jsem“, zasvěcení. Cena je 7.500,- Kč. Doba trvání cca 3 hodiny.